ford ankara oto anahtar

Ankara Karan Oto Çilingir Ford marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar.Kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır.

Karan Oto Anahtarcı Ford Fiesta, B-max, Focus, C-Max & Grand C-Max, Kuga, Mondeo, S-Max, Mustang araçlarının ve diğer tüm modellerinin anahtarlarını yedekler kapılarını açar. Ford araçaların tüm anahtar,kapı açma ve kumanda sorunları için bizi arayabilirsiniz.

Son teknoloji makinelerimiz ile işinizi şansa bırakmak yerine düzgün ve güvenli bir şekilde yapıp anahtarınızı teslim etmekteyiz. Oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine bir kaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Son yıllarda yedek anahtarcı, elektronik oto anahtar yada immobilizer anahtar adı altında bir çok firma açılmıştır. Anahtar kopyalama işlemi diğer anahtar kopyalama işlemlerinden farklıdır. Öncelikle Araç anahtarlarında artık immobilizer sistem kullanıldığı için doğru işlem yapılmazsa paranız boşa gider aracınız 3-4 kere çalıştıktan sonra yine çalışmayacak immobilizer anahtar yedeklemesinde veya yapılmasında işini iyi yapan firmalara yaptırmanız daha doğrudur. İmmobilizer sistemin çipini ana beyine tanıtmak veya tün bilgileri silip yeni sistem oluşturmak için Karan Oto Anahtarcıyı arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Karan Oto Anahtarcıyı arayınız.

 

 

/tarafından