Yazılar

Suzuki marka Alto, Baleno, Liana, Maruti, Splash, Swift, SX4 S-Cross  model olan araçların hepsinin anahtar kopyalam işlemlerini Karan Oto Anahtarcıda yaptırabilirsiniz.

Ankara Oto Anahtarcı Suzuki  marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar. Kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır. Suziki japon malı bir üründür. Motor Kilidi olana ürünler arasındadır. Bu yüzden anahtarınızda bir çip var ve bu çip çok hassas yüksekten düşme veya çarpma sonucu hasar alırsa aracınız çalışmayacaktır.

Ankara Oto Anahtarcı kaliteli, güvenli ve sertifikalı hizmet vermektedir. Karan Oto Anahtarcı oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine bir kaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için Karan Ankara Oto Anahtarcıyı arayınız.

 

 

/tarafından

Karan Oto Çilingir anahtarınızın yedeğinide yapmaktadır.Karan Ankara Oto Anahtarcı Subaru marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar. Kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır.

Motor Kilidi olan araçlarda anahtar çok önemlidir. Çünkü anahtarın içindeki çipe zarar gelirse aracınız motoru çalıştıramaz ve nerde olursanız olun yolda kalırsınız. Subaru marka BRZ, Impreza, Justy, Legacy, Leone, Levorg, Vivio model araçlar için anahtar kopyalama işlemleri yapılmaktadır. Karan Oto Anahtarcı oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine bir kaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için Karan Ankara Oto Anahtarcıyı arayınız.

subaru oto anahtar

 

 

 

 

/tarafından

Karan Oto Çilingir uygun fiyata anahtarı kopyalayıp-yedekleyip müşterisine teslim etmektedir. Skoda marka aracın  Citigo, Fabia, Favorit, Felicia, Forman, Octavia, Rapid, Roomster, Superb modellerinin anahtar kopyalama işlemleri tercihe bağlı olarak kumandalı veya kumandasız olarak kopyalanır.

Karan Ankara Oto Anahtarcı Skoda marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar. Kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır.

Araçlarda bulunan immobilizer sistem sayesinde son yıllarda anahtarlar sıkça arızalanıyorlar bunun sebebide anahtarda bulunan çipin çok hassas olması ve çip hasar gördüğünde araçtaki beyin anahtar çipini okuyamaz ve motoru çalıştırmaz. Ankara Oto Anahtarcı oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine birkaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için Karan Oto Anahtarcıyı arayınız.

skoda oto anahtar

 

/tarafından

Karan Oto Anahtarcı Daihatsu marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar. Kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır.

Daihatsu marka aracınız varsa kumandalı kumandasız tercihe bağlı olarak kopyalama işlemi yapmaktayız. Daihatsu marka aracın Applause, Charade, Copen, Cuore, Materia, Move, Sirion modellerinin hepsine anahtar yedekleme veya kopyalama imkanımız vardır. Karan Ankara Oto Anahtarcı oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine bir kaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için Ankara Karan Oto Anahtarcıyı arayınız.

daihatsu oto kumanda

 

/tarafından

Karan Oto Anahtarcıda Kia marka Capital, Carens, Ceed, Cerato, Clarus, Magentis, Opirus, Optima, Picanto, Pride, Pro Ceed, Rio , Sephia, Shuma model araçların hepsine oto çilingir hizmeti verilir.

Anahtarınız bozulursa, çip hasar görürse bu anahtarların tamiri yapılmaktadır. Yaşından dolayı eskiyen, yıpranan yada pencereden, balkondan düşen oto araç kumandalarının tamiri yapılmaktadır. Araç anahtarları son 15 yıldır motor kilitli olduğu için çok hassaslardır.  Ankara Karan Oto Anahtarcı oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine bir kaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Karan Oto Anahtarcı Kia marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar. Kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır.

Daha fazla bilgi için Ankara Karan Oto Anahtarcıyı arayınız.

kia oto anahtar

 

 

/tarafından

Karan Oto Anahtarcı güvenli ve kaliteli bir firma olmakla beraber müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Karan Oto Anahtarcı Proton marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar. Kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır.

Proton marka araçların 218, 313, 315, 316, 413, 415, 416, 418, 420, Gen-2, Saga, Savvy, Waja modellerinde anahtar yedekleme- kopyalama, kapı açma işlemleri yapılmaktadır.

Karan Oto Anahtarcı oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine bir kaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için Ankara Karan Oto Anahtarcıyı arayınız.

/tarafından

Karan Ankara Oto Anahtarcı olarak oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine bir kaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Mitsubishi marka araçların 3000GT, Attrage, Carisma, Colt, Eclipse, Galant, Grandis, Lancer, Lancer Evolution, Space Star modellerinin tümünde kumandalı-kumandasız olmak üzere anahtar yedekleme-kopyalama işlemleri yapmaktayız.

Karan Oto Anahtarcı Mitsubishi marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar.Kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır.

Son 15 yıldır ortaya çıkan immobilizer sistemden dolayı piyasadaki Oto anahtarcı miktarıda artış göstermiştir. Eskiden kontak anahtarı arabayı çalıştırmıyorsa arızanın araçtan kaynakladığı düşünülüp tamirci çağırılırdı ancak son yıllarda bunun gibi durumlarda önce anahtardan şüphelenilmektedir. Çünkü anahtarın içindeki çip çok hassastır.

Daha fazla bilgi için Ankara Karan Oto Anahtarcıyı arayınız.

/tarafından

Karan Ankara Oto Anahtarcı Rover marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar. Kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır.

Rover marka araçların bir çoğunda motor kilidi vardır ve bu kilidi açmak kumandanın görevidir. Kumandayla kapıyı açtığınız anda immobilizer sistemde açılıp hazır halde anahtarı kontağa takmanızı bekler. Kontaktan anahtarı çıkarttıktan bir süre sonra motor kilidi çalışır ve kontağa tekrar anahtar takıp çalıştırmak isterseniz araç çalışmaz. Çünkü motor kilidi devreye girmiştir. Motor kilidi kumandaya bağlı olduğu için kapı açma komutu vermeden motor kilidi devreden çıkmaz. Rover marka araçların kumanda sorunları yüzünden araç sahiplerinin çok sıkıntı yaşadığını biliyoruz. Karan Oto Anahtar olarak Rover marka aracın kumanda sıkıntısı çözüyoruz.

Rover kumandası çok önemlidir. Kumandayı kaybederseniz anahtarınız olduğu halde aracı çalıştıramazsınız. Karan Oto Anahtarcı oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine bir kaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için Ankara Karan Oto Anahtarcıyı arayınız.

 

/tarafından

Karan Oto Anahtarcı Seat marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar. Kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır. Karan Ankara Oto Çilingir Kaliteli, güvenli ve sertifikalı hizmet vermektedir.

Eğer işini bilmeyen biri yaparsa aracınız 3-4 çalışmadan sonra tekrar hata verecektir. Bu da size tekrar maliyet anlamına gelmektedir. Seat marka araçlarına hizmet vermektedir. Araçlarınızın anahtarlarını güvenli bir oto çilingir de yaptırmanız gereklidir.

Seat anahtarı kopaylama ve yedekleme işlemlerini yapmaktayız. Seat model araçların Seat, Altea, Cordoba, Exeo, Ibiza, Leon, Marbella, Toledo modellerinin hepsinde kumanda değişimi + anahtar değişimi- yedekleme yapılmaktadır.  Karan Oto Anahtarcı oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine bir kaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için Karan Ankara Oto Anahtarcıyı arayınız.

seat oto anahtar

/tarafından

Karan Oto Anahtarcı Nissan marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar. Nissan marka 200 SX, 300 ZX, 350 Z, Almera, Altima, Bluebird, Maxima, Micra, Note, NX Coupe, Primera, Skyline GT-R, Sunny modellerinin hepsine anahtar kopyalanır, kapı açılır ve kumanda değişimi yapılır.

Kontak az miktar dönüyor sonra dönmüyor bu sebeple aracınızı haraket ettiremiyorsanız Karan Oto Çilingiri arayarak yardım isteyebilirsiniz. Firmamız Nissan kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır.

İmmobilizer hafızaya tanıtıp müşterilerimize teslim edilmektedir.Araçalarda meydana gelen kontak arızaları için Karan Oto Çilingiri arayabilirsiniz. Ankara Oto Anahtarcı oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine bir kaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için Karan Ankara Oto Anahtarcıyı arayınız.

nissan oto anahtar

/tarafından