Yazılar

Yaşamkent Oto Çilingir kaliteli ve güvenli hizmeti ile 7/24 hizmet vermektedir. Farklı bir çok araç markası ve modeli için çilingir, kapı açma, bagaj kilidi açma, kumanda kopyalama, kayıp kumanda kopyalama, kontak tamiri, araç güvenlik sistemleri, araç anahtar çoğaltma gibi hemen hemen tüm oto çilingir servisi sağlamaktayız.

Yaşamkent Oto Anahtarcı

Araç anahtarınızı mı kaybettiniz? Firmamızla iletişime geçerek kısa süre içerisinde kilit açma servisinden yararlanabilirsiniz. Üstelik 7/24 günün her saati servisimiz mevcuttur. Yaşamkent Araba Anahtar Tamiri ile kırılan ,bozulan araç anahtarlarınızın tamiri yapmaktayız. Başlıca hizmet vermekte olduğumuz araç markaları Opel araba anahtarı tamiri, Ford araba anahtarı tamiri, Renault araba anahtarı tamiri, Mercedes araba anahtarı tamiridir.

Yaşamkent Araç Anahtar Çoğaltma hizmetimiz de mevcut olup araç anahtarınızın bir yedeğini de kısa sürede çıkarttırmanız mümkün olup Opel araba anahtarı çoğaltma, Mercedes araba anahtarı çoğaltma, Ford araba anahtarı çoğaltma, Renault araba anahtarı çoğaltma servislerimiz 7/24 açıktır.

Yaşamkent Oto Kumanda

Zaman bağlı olarak araç kumandaları yıpranabilir, tuşlarında aşınmalar meydana gelebilir. Herhangi bir darbe sonucu veya sıvı temasına bağlı olarak işlevini yerine getiremeyebilir. Böyle durumlarda Karan Oto Anahtar bir telefon uzağınızdadır. Kumanda marka ve modeliniz ile ilgili tüm bilgilere sahip olan kumanda alanında uzmanlaşmış kadrolumuzla birlikte oto kumandanızı yenilemekteyiz.

Yaşamkent Kayıp Kumanda Kopyalama

Yaşamkent kayıp kumanda kopyalama hizmetimiz ile birlikte kaybettiğiniz kumandalarınızı yenisi ile kopyalan son sistem programlama cihazlarımız ile servis sunmaktayız. Opel oto kumanda kopyalama, Ford oto kumanda kopyalama, Mercedes oto kumanda kopyalama, Renault oto kumanda kopyalama servisleri için firmamız ile iletişime geçebilir veyahut adresimize gelerek kısa süre içerisinde yenileme, kopyalama ve tamir servislerimizden yararlanabilirsiniz.

Kontak Tamiri

Opel kontak tamiri servisimiz mevcuttur. Araçlarda zamana bağlı olarak veya fiziksel, elektronik problemlerden kaynaklı kontak arızaları alabilirsiniz. Mercedes kontak tamiri Mercedes marka araçlarınız için kontağınızda oluşan anahtar-kontak uyumsuzluğu gibi farklı kontak tamiri servisimiz mevcuttur. Daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

/tarafından