Yazılar

Ümitköy oto çilingir anahtarı olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunmak için 7/24 günün her saati servis sağlamaktayız. Firmamız bir çok marka araç için oto anahtar hizmeti sağlamaktadır. Hizmet sağladığımız başlıca markalar;

  • Opel Oto Çilingir
  • Ford Oto Çilingir
  • Mercedes Oto Çilingir
  •  Renault Oto Çilingirdir.

Ümitköy Oto Anahtarcı

Oto anahtarları iki türlüdür. Geleneksel mekanik oto anahtarları veya modern tasarlanmış elektronik oto anahtarları Ümitköy Araç Anahtar Çoğaltma hizmetini iki tip anahtar içinde sağlamaktayız. Bununla birlikte Opel kontak tamiri, Mercedes Kilit tamiri, Renault araba anahtarı çoğaltma, Ford oto kumanda tamiri gibi farklı araç markaları için hizmetler sağlamaktayız.

Ümitköy Kayıp Kumanda Kopyalama hizmetimiz ile birlikte aracınızın kaybolan kumandasını kopyalayarak yeni bir kumanda ile servis sağlamaktayız. Renault marka araçlarınız için Renault Kayıp kumanda kopyalama hizmetimiz de mevcut olup aynı zamanda Renault oto kumanda tamiri servisi de sağlamaktayız.

Ümitköy Araba Anahtar Tamiri için firmamızla iletişime geçerek fiziksel olarak veya elektronik olarak zarar görmüş araba anahtarlarınızın tamirlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. Ford araba anahtar tamiri, Opel kilit tamiri servisi sağlamaktayız.

Ümitköy Oto Çilingir

Ümitköy oto çilingir anahtarcı olarak müşterilerimize güvenli hizmet sunmak için 7/24 Acil oto çilingir servisi de sağlamaktayız. Oto çilingir olarak hemen hemen her marka araç ve her model için oto çilingir hizmeti sağlamaktayız.

Ümitköy Oto Kumanda

Araç kumandaları zamanla kullanıma bağlı olarak yıpranabilir, kötü görünebilir veyahut yüksekten düşme gibi herhangi bir  darbe sonrası hasar alabilir. Böyle durumlarda oto kumandanızın yenisi ile değiştirilmesi veya tamiri gerekebilir. Opel oto kumanda tamiri, Mercedes oto kumanda tamiri gibi üst segment araçlarında oto kumanda tamiri servisini sağlamaktayız.

Ümitköy oto anahtarcı immobilizer sistem araçlarınızda oluşan kontak arızaları ve kumanda arızaları için tamir bakım ve onarım servisi de sağlamakta olup immobilizer sistemleri için kayıp kumanda, kontak tamiri, araç anahtar kodlama gibi uzmanlık gerektiren her türlü işlemlerde kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

/tarafından