Yazılar

Çankaya oto anahtarcı aracınızın kilitleri ile ilgili tüm sorunlara kısa sürede ve uygun maliyet ile çözüm sunmaktadır. Çankaya oto çilingir Opel kilit tamiri, Ford kilit tamiri, Mercedes kilit tamiri, Renault kilit tamiri gibi bir çok araç modellerinin kilit tamiri, anahtar tamiri gibi uzmanlık gerektiren çilingir servislerini vermektedir.

Çankaya Oto Çilingir

Çankaya Oto Anahtarcı araçlardaki anahtar yapma, kapı kilidi açma, kapı açma, araç anahtarı yapma ve programlama, anahtar tamiri, immobilizer sistem onarımı, anahtar çip programlama ve 7/24 Acil oto çilingir hizmeti sunmaktadır.

Çankaya Araba Anahtar Tamiri

Araç anahtarları zamanla kullanıma bağlı olarak veya dışarıdan herhangi bir darbe nedeni ile arızalanabilir. Bunun sonucunda araç anahtarları yapması gereken işlevleri kapıları kilitleme, motor çalıştırma vb. yapamazlar. Tam da bu noktada Çankaya araba anahtar tamiri için hizmet vermekteyiz. Araç anahtarını inceleyip hasar tespiti yaptıktan sonra onarım türüne bağlı olarak fiziksel onarım, elektronik onarım, programlama vb. işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Anahtarlarınızda herhangi bir sorun fark ettiğinizde bizlerle iletişime geçerek uzman yardımı alabilirsiniz. Aşağıdaki araç markaları dışında bir çok markaya da hizmet vermekteyiz.

  • Opel Araba Anahtar Tamiri
  • Ford Araba Anahtar Tamiri
  • Mercedes Araba Anahtar Tamiri
  • Renault Araba Anahtar Tamiri

Çankaya Kayıp Kumanda Kopyalama

Çankaya oto çilingir kayıp kumanda kopyalama servisi sağlamaktadır. Kaybolan kumandalarınızı yeni bir araç kumandasına uygun anahtar kodlama programlarını kullanarak kopyalayıp güvenli bir şekilde teslim sağlamaktayız. Mercedes kayıp kumanda kopyalama hizmeti de vermekteyiz. Aracınızın marka modeline bakmaksızın servis hizmeti sağlamaktayız.

Çankaya Araç Anahtar Çoğaltma

Yedek anahtarlar her zaman çok önemlidir elinizdeki anahtarın herhangi bir fiziksel darbe sonucu hasar alması durumunda bulunduğunuz yerde mağdur kalabilirsiniz bunun önüne geçebilmek adına siz müşterilerimize araç anahtar çoğaltma hizmeti sağlamaktayız.

Çankaya Oto Kumanda

Çankaya oto çilingir olarak oto kumandalarınızın tuş değişimi, kumanda değişimi, kumanda elektronik tamiri gibi bir çok kumanda işlemlerini uzman personel kadromuz ile kısa süre içerisinde güvenle tamamlamaktayız. Renault oto kumanda servisi de sağlamakta olur Renault marka araçlarınız için Renault kayıp kumanda kopyalama hizmeti de vermekteyiz.

 

/tarafından