Yazılar

Firmamızda Çakırlar Araç Anahtar Çoğaltma hizmetimiz mevcuttur. Kaybolan veya yıpranan oto anahtarlarınız için anahtar çoğaltma anahtar yaptırma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Araç anahtarlarınızı uzman kadromuz ile hatasız olarak kısa süre içerisinde yapmaktayız. Çakırlar anahtar tamiri servisimiz de ise kırılan araç anahtarlarınız için tamir hizmeti sunmaktayız.  Tamir servisi için hizmet verdiğimiz bazı araç markaları Opel Araba Anahtar Tamiri, Renault Araba Anahtar Tamiri, Ford Araba Anahtar Tamiri, Mercedes Araba Anahtar Tamiridir. Bu araç markaları dışında farklı bir çok araç marka model için servis hizmetimiz mevcuttur.

Çakırlar Kayıp Kumanda Kopyalama

Çakırlar Oto Anahtarcı olarak sadece araç anahtar işlemleri değil aynı zamanda araç kumandalarınız için de servis bölümümüz mevcuttur. her servis alanımızda işinin ehli uzman kadromuz ile hizmet vermekte olup kaliteli ve güvenli hizmet sağlamaktayız. Çakırlar Oto Kumanda kopyalama, yedekleme ve tamir servisimiz mevcut olduğu gibi fiziksel bir darbe sonucu veyahut sıvı teması sonucu arızalanan kumandalarınız için de servis hizmeti sağlamaktayız. Opel kayıp kumanda kopyalama, Ford kayıp kumanda kopyalama, Renault kayıp kumanda kopyalama, Mercedes kayıp kumanda kopyalama hizmetlerimiz de mevcuttur.

Çakırlar Oto Çilingir

Oto çilingir olarak acil çilingir hizmeti ile günün her saati bir telefon uzağınızdayız. Bagaj kilit açma, araç kilit açma, immobilizer sistem bakım onarım ve değişim, araç anahtar kopyalama, araç anahtar yedek anahtar, kontak tamiri gibi farklı bir çok oto çilingir servisi sunmaktayız. Oto çilingir olarak ilkemiz güvenli ve kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti odaklıdır. Araçlarda bulunan immobilizer sistemler araç güvenlik sistemi olup herhangi bir arıza durumunda aracı hareket ettirmeniz mümkün değildir. İmmobilizer sistem ile alakalı olarak karşılaştığımız en büyük sorun anahtar kontak uyumsuzluğudur. Bu durumda araç hareket etmemektedir. Karan oto anahtar olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. İmmobilizer araç sorunları için firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

/tarafından