Yazılar

Karan Ankara Oto Anahtarcı Rover marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar. Kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır.

Rover marka araçların bir çoğunda motor kilidi vardır ve bu kilidi açmak kumandanın görevidir. Kumandayla kapıyı açtığınız anda immobilizer sistemde açılıp hazır halde anahtarı kontağa takmanızı bekler. Kontaktan anahtarı çıkarttıktan bir süre sonra motor kilidi çalışır ve kontağa tekrar anahtar takıp çalıştırmak isterseniz araç çalışmaz. Çünkü motor kilidi devreye girmiştir. Motor kilidi kumandaya bağlı olduğu için kapı açma komutu vermeden motor kilidi devreden çıkmaz. Rover marka araçların kumanda sorunları yüzünden araç sahiplerinin çok sıkıntı yaşadığını biliyoruz. Karan Oto Anahtar olarak Rover marka aracın kumanda sıkıntısı çözüyoruz.

Rover kumandası çok önemlidir. Kumandayı kaybederseniz anahtarınız olduğu halde aracı çalıştıramazsınız. Karan Oto Anahtarcı oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine bir kaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Daha fazla bilgi için Ankara Karan Oto Anahtarcıyı arayınız.

 

/tarafından