Yazılar

Karan Ankara Oto ÇilingirRenault  marka Clio, Captur, Kadjar, Clio Sport Tourer, Megane HB, Megane Sport Tourer, Fluence, Symbol, Latitude modellerinin hepsine kapı açma anahtar kopyalama kumanda yenileme veya kopyalama işlemleri yapılmaktadır.

Tüm araçlarda olduğu gibi Renault marka araçlardada immobilizer bulunduğu için mutlaka aracınızın anahtarının bir yedeği olmalıdır. Megan kartlarında pil zayıf uyarısı aldığınızda telaşlanmayın.Kartta pil olmasa bile aracınız çalışır sadece kumada işlevi devre dışı kalır immobilizer sistem pilsizde çalışabilir. Daha çok Meganlarda ortaya çıkan kart okunmadı hatasından bahsedecek olursak. Yaşları gereğince eskiyen kartlar meydana gelebilir. Kartlı araçlarda kumanda ve immobilizer fonksiyonları vardı.Megan kartlarda bu fonksiyonlar birbirinden bağımsız çalışabilmektedir. İmmobilizer fonksiyonu çalışırken kumanda fonksiyonu hata verebilir , tam tersi olabilir veya immobilizerde kart fonksiyonuda arızalanabilir. İmmobilizer hatasında araç çalışmaz ve ekranda kart okunamadı yazısı çıkar ve aracınızı çalıştırmanız mümkün olmaz. Mutlaka tamir edilmesi gerekir. Kumandanızı Karan Oto Anahtarcıda tamir ettirebilirsiniz. Karan Oto Anahtarcı oto servisleri gibi sizleri günlerce haftalarca hatta aylarca bekletmek yerine bir kaç saat içerisinde anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Firmamız Renault marka araçların tüm modellerinin oto çilingirliğini yapar. Kumandalarını yeniler, kapıları açar ve anahtar kopyalama-yedekleme işlemlerini kısa sürede yapmaktadır. Daha fazla bilgi için Karan Oto Anahtarcıyı arayınız.

renault

 

 

 

 

/tarafından